Що не можна робити після перманенту очей?

Однією з головних умов якісного результату довготривалого макіяжу є грамотний догляд за ним. Це важлива частина процесу загоєння, якості та довговічності ефекту, яка залежить не тільки від майстра, а й від клієнта.

Яким має бути грамотний догляд після перманентного макіяжу брів, губ та повік – читайте у цій статті.

Тривалий макіяж — це природні брови без маркерних ліній у будь-який час доби. Застосування сучасних технік виправляє природні недоліки, коригує форму та заповненість брів, приховує шрами чи рубці.

Арт-студія на онлайн-майданчику woow.ua пропонує якісний перманент різних зон, аби ви були ще яскравішими і впевненішими у собі.

Переваги процедури

В чому основні плюси цих сеансів?

  • Короткий період відновлення після маніпуляції.
  • Високий відсоток приживання пігменту.
  • Мінімальне травматичне ушкодження шкірних покривів.
  • Натуральний вид брів завдяки неглибокому проникненню голки під шкіру.

Важливо! Для створення ідеальних брів потрібно два сеанси: базова процедура та корекція через місяць.

Цей і перманентний макіяж очей та вуст швидко та якісно роблять професіонали студії «Woow!» у Києві. Запишіться на процедуру!

Процес загоєння та догляд за бровами після перманенту

Які фази гоєння і доглядання після процедури?

  1. Через два-три дні після сеансу на бровах утворюються кірочки, які в жодному разі не можна чіпати. Саме вони забезпечують оптимальне протікання процесів загоєння та повинні зійти природним чином через п’ять-десять днів.
  2. У перші дні після сеансу може виділятися сукровиця. Акуратними промокаючими рухами протирайте зону перманентного макіяжу «Хлоргексидином».
  3. Протягом чотирьох тижнів забороняється відвідування саун, бань і соляріїв, прийняття сонячних ванн. Також не рекомендовано робити пілінги в області брів.
  4. Протягом першого року після сеансу при засмаганні на брови необхідно наносити сонцезахисний крем з високим ступенем захисту (SPF-фактор — від 30 до 50).
  5. Через тиждень після сходження кірочок колір стає яскравішим. Ще через чотири-п’ять тижнів макіяж набуває потрібної яскравості, і можна оцінювати отриманий результат та необхідність проведення корекції.

Догляд після довготривалого макіяжу повік

Перманент міжвікової стрілки — це природна та акуратна лінія на повіках, що створює ефект виразного погляду без постійного нанесення макіяжу. Процедура особливо підходить для очей, чутливих до декоративної косметики. Тож поговоримо про перманентний макіяж очей і догляд після цієї процедури.

А взагалі довготривалий татуаж будь-якої зони майстри арт-студії «Woow!» роблять професійно, так, що кожна клієнтка лишається задоволеною результатами їхньої роботи. Тож запишіться на сеанс і ви!

що не можна робити після перманентного макіяжу очей

Що можна і треба робити?

Протягом доби після сеансу можливий невеликий набряк. Хвилюватися не треба — так шкіра реагує на стрес. Рекомендуємо акуратно промочувати очі ватним диском, змоченим у «Хлоргексидині». Промивати очі не можна.

Зменшити відчуття стягнутості та дискомфорту допомагає спеціальний крем, виданий майстром. Він наноситься тонким шаром не частіше трьох-чотирьох разів на день.

Що не можна робити після перманенту очей?

Від чого варто відмовитися?

  • Засмагати чи відвідувати спортзал, басейн, сауну протягом двох тижнів.
  • Відривати кірочки, що утворюються, або чухати їх.
  • Використовувати декоративну косметику в зоні повік впродовж щонайменше тижня.
  • Терти очі (краще їх взагалі не чіпати).
  • Застосовувати такі мазі як «Пантенол» і «Бепантен» (вони провокують втрату кольору).

Тепер ви знаєте, як доглядати за очима після перманентного макіяжу. Через два тижні після повного сходження кірочок відтінок стрілки стає набагато яскравішим. Протягом одного-двох місяців потрібна консультація з майстром з приводу подальшої корекції.

Багатьох дівчат цікавить, чому не можна фарбувати вії після перманенту очей. У період, коли ще відбувається загоєння, фарбувати вії не бажано, і рекомендується утриматися від цього хоча б протягом тижня після сеансу. Але будь-які правила мають свої винятки: якщо ви зовсім не можете обійтися без підфарбовування вій, то можете почати фарбувати їх вже через день після татуажу.

Як користуватися тушшю після маніпуляцій?

Робити це слід вкрай обережно.

  1. Не фарбуйте вії відразу після перманентного макіяжу на всю довжину, щоб ненароком не доторкнутися до заживаючої плівочки.
  2. Можна фарбувати тільки кінчики (дуже легкими рухами, без натиску). Але перш ніж це зробити, добре подумайте — чи настільки це вам треба? Бо щонайменше тиждень після татуажу змити нанесену туш ви не зможете – мочити зону загоєння категорично заборонено.

Якщо ви не уявляєте свій вихід з дому без підфарбованих вій — найкраще зробити так:

  • Заплануйте перманент повік перед вихідними. Так ви обійдетеся без декоративної косметики в період відновлення.
  • Пофарбуйте вії в салоні професійною фарбою до того, як ви плануєте робити татуаж повік. Фарба тримається довго, і ваші вії не вимагатимуть додаткового підфарбовування. Але це можна зробити лише перед процедурою (до повного сходження кірочки і загоєння зони перманенту повік будь-які косметологічні процедури на віях виключаються). Тому, аби зробити ламінування, фарбування чи нарощування вій, почекайте, доки закріпиться результат татуажу повік.
  • Після цього ви сміливо робитимете макіяж і будь-які процедури з віями, а татуаж, що загоївся, ще ефектніше підкреслить вашу красу.

як доглядати за очима після перманентного макіяжу

Догляд після перманенту губ

Постійний макіяж губ — одна з найпопулярніших косметологічних процедур, завдяки якій можна не лише збільшити їх об’єм, але і скоригувати форму, що не влаштовує, а ще подбати про їх довготривале зволоження.

Як доглядати за вустами?

Які особливості догляду мають бути дотримані?

  1. Протягом доби при виділенні сукровиці необхідно промочувати губи ватним диском з «Хлоргексидином».
  2. Впродовж трьох днів після процедури рекомендуємо змащувати губи тонким шаром крему, виданого майстром.
  3. Жодної декоративної косметики в зоні губ протягом семи днів.
  4. У жодному разі не чіпайте кірочки, що утворюються, руками, вони повинні зійти самостійно.
  5. Впродовж перших двох тижнів потрібно відмовитися від відвідування саун, басейнів, соляріїв та спортзалів.

Кінцевий результат проявиться через місяць після маніпуляції.

При виникненні запальних процесів відразу повідомте майстра і зверніться до лікаря.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours